نتایج جستجو برای عبارت :

اولین نتایج اخلاقی مرداد

طالع‌بینی مرداد ماه 

فال و طالع بینی , طالع بینی مرداد ماه

متولدین فروردین :یادت باشد اجتماع خوشبخت مرهون خانواده هایی است که با سازندگی و تربیت شایسته خود اجتماع فردا را به سوی نور و روشنایی سوق می دهند. این ماه پر خیر و برکت در زندگی ات خواهد بود.پس اگر در فکر تشکیل خانواده هستی،تمام تلاشت را بکن.در مقابل خطای دیگران گذشت کن،همانطور که از عیوب خودت چشم پوشی می کنی.خطاهای خودت را ببین و اگر کار اشتباهی مرتکب شدی، برای اصلاح آن اقدام ک
دهم مرداد روزیه کهایرانیان باستان جشن چله ی تابستون میگرفتنبعد از رد شدن چله یتابستون هوا شروعبه خنک شدن میکنه...چله تابستونتون مبارک!پ.ن: ما نیز هنوز چله نشین سردی دهم مرداد چند سال پیشیم. هنوز چشم انتظار و هنوز دوست‌دارش...
پ.ن2: این مطلب رو پارسال گویا نوشته بودم، نمیدونم چرا تا امسال منتشر نشد.
✳️محاسبه نرخ دلار  با استفاده از شاخص قیمت مصرف کننده مرداد 98
♦️شاخص قیمت مصرف کننده مرداد نود و هشت : 180/8
♦️شاخص قیمت مصرف کننده سال هشتاد و دو : 12.624
♦️نرخ دلار سال هشتاد و دو :8،320 ریال
♦️نرخ دلار سنا 98/06/02 : 116،500 ریال
✅محاسبه دلار با روش CPI مورخ 98/06/02:
(180/8÷12/624)*8320=
♦️119،158 ریال
⭕️توضیح صوتی فرمول محاسبه شاخص مصرف کننده در کانال تلگرام زبان فاینانس
به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی اعلام شد: روزشمار هفته ملی مهارت  روزشمار هفته ملی مهارت ، به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی اعلام شد .  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رحمت اله رحمتی، قائم مقام این سازمان و دبیرستاد اجرایی جشنواره بزرگداشت ۶ مرداد با اعلام این خبر تصریح کرد: نام گذاری روزهای هفته ملی مهارت در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کا
از قرار معلوم قرنطینه و تعطیلی دانشگاه حالا حالا ها سرجاشه!!
میانترما که از ۱۷ خرداد تا آخر تیر به صورت آنلاین و کلاسای عملی به صورت فشرده در مرداد و پایان ترما هم به صورت حضوری همون مرداد
ترم آینده هم همچنان دانشگاه تعطیله و به صورت مجازیه =(( آخرش دکتر بیسواد نشیم صلواااات!!
چقدر دلم تنگ شده واسه اوایل ترم ۲
میخواستم ترم ۱ رو فراموش کنم و وانمود کنم ترم یک از ۲۶ بهمن شروع میشه ولی چقدر حیف شد =((
دنیای بورس: در تیر ماه سال جاری شرکت‌های سیمانی از خبر افزایش نرخ رونمایی کردند. موضوعی که به سرعت در گزارش‌های ماهانه خود را نشان داد. جدول زیر که وضعیت عملکرد مرداد ماه شرکت‌های این گروه را با ماه گذشته و همچنین بهار سال جاری قیاس می‌کند به خوبی گواه آن است که تمامی شرکت‌های گروه از افزایش نرخ‌های محصولات متاثر شده‌اند. نماد کماسه نیز به علت تشابه جنس صنعت در این جدول گنجانده شده است.
ادامه مطلب
نمایش شاد و موزیکال ماهی سیاه کوچولو به نویسندگی سید رضا موسوی و کارگردانی زهرا میرزایی به روی صحنه رفت.این نمایش کودکانه از ٢٠ تیر ماه جاری تا ٤ مرداد ماه جاری در سالن استاد هودی میزبان علاقمندان خواهد بود.
انتشار: تئاتر فارس - روزنامه شیراز نوین شماره 726 مورخ 7 مرداد 1398 صفحه 5 - روزنامه عصر مردم شماره 6689 مورخ 10 مرداد 1398 صفحه 8  -
ادامه مطلب
اسباب کشی سخت ترین پروسه دنیاست .ما فردا ساعت ۶ صبح اسبابمان را روی
شانه های خسته مان می کشیم و به سمت خوابگاه تابستانی حمله می کنیم.خوابگاه
دلگیر پارسال.سخت بود.تابستان پیش اول مرداد نشستم توی حیاط.در حالی که
چند تن وسیله برای بردن به طبقه چهار داشتم.با کمر درد.یکی یکی کشیدمشان
طبقه چهار.روی دوشم.باور کنین نه توی دستم دقیقا روی دوشم.حتی روی سرم.توی
گرمای عرق ریزان مرداد.
این سختی ها برای چه؟تا کی و کجا؟خیلی فکر می کنم که ما برای چه هدفی می ج
”در پاسخ به شما عرض ‌شود که:“
قطره‌قطره
وحید پیام نور روزنوشت حرف ِ دل! نظرات 0
شنبه 3 مرداد 1394
11:21 ب.ظ
شما هم همراه شوید...
”در پاسخ به شما عرض ‌شود که:“
قطره‌قطره
وحید پیام نور روزنوشت حرف ِ دل! نظرات 0
شنبه 3 مرداد 1394
11:21 ب.ظ
شما هم همراه شوید...
ادامه مطلب
کمی زخمی‌ام اما همین که درآمدم از آن رابطه‌ی مسخره جای شکرش باقی‌ست. اسمش را حذف نمی‌کنم اما دیگر نباید دنبالش باشم. از ابتدا هم یک حماقت محض بود. سوای ایراد کار من او هم یک بچه حشری بود که هورمون‌هاش مثل من بهم ریخته بود. من که می‌دونم تهش هورمونه و حله پس دادِ چی رو داشتم؟ تحقیرم کرد که حقم بود و حالا دلم خوش است که لااقل تمام شده و هیچ وقت برای ساختن دیر نیست.
خویشتن طرح و بدنامه است و باید آن را به عهده بگیرم و به سرانجام برسانم. 
خویشتن...
من یک روز گرم تابستان، دقیقا یک سیزده مرداد، حدود ساعت سه و ربع کم بعد‎‌‌‎ازظهر، عاشق شدم. تلخی ها و زهر هجری که چشیدم بارها مرا به این فکر انداخت که اگر یک دوازدهم یا یک چهاردهم مرداد بود،  شاید اینطور نمی شد. ...
دایی جان ناپلئون / ایرج پزشک‎زاد / فرهنگ معاصر
سلام علیکم
شهادت صادق آل محمد سلام الله علیهم اجمعین بر همگان تسلیت باد...
بابت تاخیر امروز صمیمانه عذر خواهی می کنم..
عارضم خدمت شما که یه سال یکی از رفقا اومد و گفت فلانی خواب دیدم یه نفر اومد به من و تو گفت اگه می خواهید برید کربلا، یه نذری برای امام صادق بکنید...خلاصه که یادت نره...
یادم رفت...
خودش یه نذری کرد و همون سال رفت کربلا...
روزی که می خواست بره گفت نذرت را به جا آوردی؟
گفتم کدوم نذر؟
گفت عجب...
تازه یادم افتاد
نمی دونم چی شد که گفتم 68 روز،
بعضی‌ها تاریخ را تحریف می‌کنند؛ آن سالی که بنده رئیس‌جمهور بودم و رفتم سازمان ملل، یک خبرنگار معروفِ آن روزِ آمریکا، در سازمان ملل با بنده مصاحبه کرد و گفت: از وقتی که جوان‌های شما رفتند سفارت را گرفتند، بین ایران و آمریکا اختلاف شد. این تحریفِ تاریخ است. اختلاف بین ملّت ایران و آمریکا از بیست‌وهشتم مرداد، حتّی قبل از بیست‌وهشتم مرداد شروع شد.
۱۳۹۸/۸/۱۲- رهبر انقلاب
هتل شمس قشم

توضیحات
دسته: هتل های 3 ستاره قشم

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل شمس قشم

هتل شمس قشم
هتل شمس قشم در نزدیکی سواحل غربی جزیره و نزدیک به ساحل تور قشم مرداد ماه 98 دریا قرار گرفته و جزو هتل های 3 ستاره قشم می باشد. این هتل در فاصله پانصد متری مراکز خرید ستاره فردوسی- پردیس و خلیج و مرجان قرار گرفته است. فاصله هتل شمس تا مراکز دیدنی و مراکز خرید نیز نزدیک می باشد و مسافران تور قشم می توانند تور فشم مرداد 9
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
سال 96 بود که توی هین روزها، چند توئیت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و جوّی علیه
آیت‌الله کاشانی شکل گرفت؛ مبنی بر اینکه ایشان در کودتای 28 مرداد 1332
علیه دکتر مصدق نقش‌آفرینی کرده  و با کودتاگران همراهی داشتند!
ادامه مطلب
22 مرداد

فردا 22 مرداد است
27 سال در خانه مان این روز را جشن می گرفتیم
بهانه ای برای شادی و شکرگزاری
تولد شناسنامه ای  همسرم بود
تولد واقعی اش دوم خرداد بود این روز را هم جشن می گرفتیم. چند سالی تقارن این روز با یک جریان سیاسی سوژه هم بود
اما روز تولد بر مینای تقویم قمری چشن نمی گرفتیم
هدیه سرجاش بود
و تبریک خودمانی
تولد قمری 11 محرم بود
حالا 2 سالی است با بچه ها می رویم سر مزار، با گل و گلاب و اشک
یادش در تلگرام
قدر روزهای با هم بودن را خوب ندانستیم.
دانلود فیلم مرداد
دانلود فیلم ایرانی مرداد با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم مرداد را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : بهمن کامیار
نویسنده : بهمن کامیار
تهیه کننده : محمود فلاح
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : ۷۲ دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : رعنا
آزادی ور , محمدرضا فروتن , بهنوش بختیاری , اندیشه فولادوند , بابک بهشاد
, مهتاب کرامتی , حسن علیرضایی , لیلی فرهادپور , علی گلی زاده , عاطفه

قصه مجید و غوغایی که در محله به‌ پا کردمجید بعد از چند سال اسارت، در اولین روزهای تبادل اسرا که از ۲۶ مرداد اتفاق افتاد به وطن برگشت. آخرین روز‌های مرداد سال ۶۹ به واسطه بازگشت آزادگان در کشور غوغایی به پا بود. غلغله‌ای که تمام شهر‌ها و روستاها را در برگرفته بود.
 میثم بشیرنژاد؛ در و همسایه می‌گفتند بچه درسخوان و با هوشی بود و فوتبال را خوب بازی می‌کرد؛

ادامه مطلب
 سنگ متولدین مرداد ماه که عنصر آنها آتش است و سمبل آنها شیر می باشد. سیاره ای که مربوط به ماه مرداد می شود خورشید است. ماه مرداد در فصل تابستان و دومین ماه این فصل می باشد. 
افرادی که در ماه مرداد به دنیا آمده اند بسیار پرمحبت، بیزار از دروغ گفتن، شاد و سرزنده، جاه طلب، بسیار مغرور، مودب، عاشق تعریف و تمجید، خودستایی، کمی حسود هستند. 
با تحقیقات گسترده ای که در مورد انرژی سنگ ها انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که سنگ ها از قدرت بالایی برخو
 فیلم مرداد
نام فارسی : مرداد
نام انگلیسی : mordad
ژانر : اجتماعی
امتیاز 8.2 از 10
زبان : فارسی
سال : 1395,1397
محصول : ایرانی
مدت زمان : 75 دقیقه
کارگردان : بهمن کامیار
نویسنده : بهمن کامیار
تهیه کننده : محمود فلاح
بازیگران : اندیشه فولادوند,بهنوش بختیاری,رعنا آزادی ور,محمدرضا فروتن,مهتاب کرامتی, بابک بهشاد ، نیلوفر مولایی ، عاطفه للهی ، پروین ملکی ، لیلی فرهادپور ،علی گل زاده ، حسن علیرضایی
داستان فیلم مرداد در رابطه با زوج جوانی است به نام های امیر
پارک ساحلی مرجان

توضیحات
دسته: دیدنی های کیش

پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان در کنار بازار مرجان قرار گرفته است و از زیباترین مکانهای دیدنی کیش تور کیش مرداد است و با یک پل بازار به دریا متصل میگردد . مسافرین زیادی هرساله از این مکان تفریحی دیدن می کنند . در پارک ساحلی مرجان آلاچیق های زیبایی ساخته شده است و محیطی زیبا و آرامش بخش و دور از هر گونه سر و صدایی را برای مسافران و گردشگران عزیز فراهم آورده تور کیش ویژه مرداد 98 است . 

تور کیش
هتل مریم کیش

توضیحات
دسته: سایر هتلهای کیش

هتل مریم کیش
هتل سورینت مریم با نمایی متاثر از سبک معماری اروپایی (باروک) در چهار طبقه متشکل از 56 اتاق و تور کیش مرداد سوئیت بنا شده است . فاصله کم هتل تا ساحل و اسکله تفریحی ، تالار شهر،مراکز اصلی خرید مانند بازارهای مروارید ، پردیس 1 و 2 ، مرکز تجاری ،هایپر مارکت و... این امکان را به شما می دهد تا در صورت تمایل مسیرها را در فصول مناسب پیاده طی کنید و از هوای مطبوع جزیره بهره مند شوید. این هتل اکنون با گ
بعد ازینکه فهمیدم کنکور را گند زده ام تصمیم گرفتم از اول مرداد شروع کنم به خواندن،روز اول مرداد بچه ها خانه ی مان امدند و نشد قراربود از فردایش بخوانم، دوم مرداد اولین تجربه تنهایی سه نفری بیرون رفتنمان بود از چالش های سرکله زدن با اتش تا زدن جوجه کباب ها به سیخ تا خوابیدنمان وقتی بیدارشدیم شب شده بود برگشتنمان و خیلی چیزهای دیگر، روز سوم مرداد یادک نمی اید چه شد که نخواندم؟ مگرقرار نبود بجنگیم برای چیزی که میخواهیم؟ بعد از ان هم نتایج کذای
امروز صبح icu بودم بعد کلی کثیف کاری های icu برگشتم تو رختکن که لباسامو عوض کنم و برگردم
خونه گوشیمو نگا کردم و دیدم اس ام اس دارم ، باز کردم و دیدم حقوق ماه تیر که کاردانشجویی
داشتم رو واسم ریختن :) خر کیف شدم ها :) با اینکه مبلغش کمه ولی خوبه خدا رو شکر :)
همون موقع فک کردم اگه مرداد هم رفته بودم سر کار الان دو برابر این مقدار پول داشتم ولی بعد فکر
کردم به مطالبی که تو مرداد خوندم و خلاصه نویسی کردم و دیدم اینا میچربه به پول کاردانشجویی...

روز شنبه ص
مبدا :اصفهان

مقصد :همدان-همدان

شروع تور :17 مرداد 1398ساعت 00:00

پایان تور :18 مرداد 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :1روز1شب

درباره سفر - تور صعود به قله یخچال همدان
خدمات برنامه: سرویس رفت و برگشت مربی و راهنما بیمه مجوز میان وعده

برای اطلاع از قیمت تور و ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایید:
https://esfahan.tours/Agency/21579/Tour/880/%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D9%82%D9%84%D9%87%20%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84%20%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86
اصفهان تور/https://esfahan.tours
سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز . 
از همین لحظه با ابن وبلاگ در خدمت شما هستیم برای عرضه محصولات ارگانیک تخم و گوشت بلدرچین ، مرغ بومی و قرقاول.
فعلا فروش نداریم و صرفا جهت معرفی وبلاگمون و عضو گیری فعالیت میکنیم تا 1 شهریور 98 که به اولین کشتارمون میرسیم إن شاء الله . تو این مدت سعی میکنیم پست های جالبی در مورد پرنده هایی که پرورش میدیم بزاریم و شما رو از نحوه پرورش و خواص اونها آگاه کنیم . خواهشمون اینه که با ما همراه باشید و مارو به دوستان
کودتایی در دلم رخ داده است
مه رخی گویا به من دل داده است

امروز 28 مرداد, روز کودتای توعه ب تمام من.....اومدی ک مال خودت کنی منو....کردی ....چ خوش کودتایی...بهترین کودتای تاریخ ب دست چشمای تو بوده  واسه تموم حکومت من..واسه سرزمین تن و دلم...... مال تو شد جانم
خوش اومدی ......ب تموم من

بیت از خودم واسه خودت
دوست دارم بی حساب و کتاب

چلنج های امروز 31 مرداد 
1 یدونه تمساح بزرگ اسکین کنید
2 ۳ بار قلب پرنده رو بپزید ( مثل پرنده ترکی یا همون بوقلمون)
3 ۲ تا روباه اسکین کنید
4 ۵ بار گیاهی به اسم hummingbird sage بکنید (لوکیشن میزارم)
5 از یه جای بلند که ارتفاعش بیشتر از ۳ متر باشه بپرید رو اسبتون
6 داخل شودان ۳ نفر رو با تیرکمان بکشید
6 به یک نفر از npc ها که کمک نیاز داره کمک کنید 
پتروشیمی
قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی با افزایش ۲۶۸ ریالی به دلار ۱۱۶۰۴۱ ریالی اعلام شد.
افزایش سرمایه شرکت ملی نفت

هیات وزیران با پیشنهاد وزارت نفت مبنی بر افزایش سرمایه شرکت ملی نفت از
محل اندوخته سرمایه ای تا سقف مبلغ ۱۲۸.۴ هزار میلیارد تومان موافقت کرد.کارت‌های هوشمند سوخت
از اواخر مرداد عرضه سوخت در جایگاه‌ها تنها با ارائه کارت‌های هوشمند سوخت مالکان خودرو امکان پذیر است.

ادامه مطلب
احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا افزود: طی امروز و فردا (۶ و ۷ مرداد ماه) به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق شمال غرب و شمال شرق کشور رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در سواحل دریای خزر بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود. وی در ادامه گفت: در همین مدت در بخش‌هایی از جنوب کشور در جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، شمال و شرق هرمزگان و جنوب فارس نیز رگبار موقتی باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی م
چلنج های امروز 28 مرداد▬▬▬▬▬▬▬▬
 داخل posse versus یک بار بازی biggest fish رو انجام بدید
 ۵ بار گیاهه burdock roots بکنید ( کنار رودخونه و مرداب ها هست)
 ۵ بار مرغ اسکین کنید 
 5 بار گیاهی به اسم english maco بکنید (لوکیشنشو قبلا گذاشتم گیاهی با گل های زرد پایینه تامبل ویلد)
 یال یا دم اسبتون رو تغییر بدید
 ۵ نفر از npc هارو دشمن خودتون کنید و رو حالت dead eye بکشیدشون
 ۳ نفر رو داخل فری روم ایونت بکشید  
تقویم اجرایی پروژه ی مهر
تقویم کاری اجرایی برنامه ی دقیق برای انجام کار ها و نظم دهی به پروژه ی مهر میباشد. مدرسه فایل این جدول را برای شما عزیزان تهیه کرده است که میتوانید با این برنامه به برنامه ی پروژه ی مهر مدرسه خود نظم بدهید.

زمان اجرا
عنوان برنامه یا فعالیت
ردیف

۱۸/۳/۹۸
تشکیل ستاد پروژه مهر و صدور ابلاغ برای اعضاء ستاد
۱

۲۰/۳/۹۸الی ۳۱/۶/۹۸
ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان
۲

۲۵/۳/۹۸
برنامه ریزی جهت پروژه مهر
۳

تیر و مرداد
انجام تعمیرات اس

دوستان زیادی دارم که خبرنگار و روزنامه نگار هستند امسال نتوانستم و نخواستم به هیچ کدام تبریک بگویم. امسال درد هجران و دل سوخته بازماندگان آن هشت کنسولگر و خبرنگار فقید  محمود صارمی جلو چشمانم رژه می روند. 17 مرداد 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، به همراه ۸ نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند و 17 مرداد را به یاد محمود صارمی روز خبرنگار نام گذاشتن
نمایشگاه لوازم تحریر در تهران (تصاویر)
ومین
نمایشگاه بین‌المللی لوازم تحریر، اداری و تجهیزات مهندسی صبح جمعه نهم
مرداد در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت
افتتاح شد.
به گزارش فارس، این رویداد با حضور ۳۳ شرکت داخلی و ۱۳ شرکت خارجی از جمله چین، آلمان، ژاپن و هند در حال برگزاری است. مشارکت‌کنندگان
محصولات خود را در زمینه تحریر، اداری، مهندسی، کمک آموزشی، لوازم هنری
و... تا دوازدهم مرداد به معرض نمایش عموم گ

سلام
اواخر مرداد ماه هستیم. از اواخر اردی بهشت اینجا چیزی ننوشته ام.
من کماکان بی‌‌‌کار هستم و این عذاب آور ترین اتفاق این 5 ماه گذشته اس. به در های زیادی زده ام اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. به قدری کلافه و بی حوصله ام که خدا می داند. این که همه اش مجبورم در خانه بمانم، خودش خیلی فرسایشی شده، هم برای من هم خانواده.
رابطه ام با عشقم هر روز بعد جدیدی پیدا میکنه!
از اون دوره اوج اردیبهشت ماه فاصله گرفتیم و دیگه نه خبری از تلفن زدن های هر روزه اس و
مهدی امینی خواه متولد 10 مرداد 1353 در شمیران تهران، بازیگر است. مهدی امینی خواه فارغ التحصیل رشته نمایش در مقطع لیسانس از دانشگاه هنر و معماری تهران است، علاوه بر بازیگری یک تاجر است و به شدت ورزشکار، یک خواهر و سه برادر هم دارد. مهدی امینی خواه متولد 10 مرداد 1353 در شمیران تهران، بازیگر است.
مهدی امینی خواه فارغ التحصیل رشته نمایش در مقطع لیسانس از دانشگاه هنر و معماری تهران است، علاوه بر بازیگری یک تاجر است و به شدت ورزشکار، یک خواهر و سه براد
معرفی کتاب به مناسبت کودتای آمریکایی و ننگین 28 مرداد
کتاب : شاهنشاه در کوچه دلگشا
نویسنده : محمدعلی علومی
کتاب شاهنشاه در کوچه دلگشا درباره وقایع تاریخ معاصر ایران مانند کودتای 28 مرداد و عملیات آژاکس است. به شاه خبر می‌دهند که انگلستان قصد کودتا دارد و می‌خواهد سلسله جدیدی را حاکم کند. شاه به سبک شاه عباس با لباس مبدل به کرمان می‌رود، چون آن‌جا یکی از مراکز قدیمی نفوذ استعمار بریتانیا و مقر پلیس جنوب بوده است و به این ترتیب یک دیکتاتور با
خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان

دانلود فایل

www.ghatreh.com › news › خلاصه-کتاب-تئوری-حسابداری-مالی-دیگانخلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 ص - قطره۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 ص خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 صchr(8230) جزییات بیشتر / دانلود نو.acc711.rozblog.com › Catgoryتئوری حسابداریفایل پاورپوینت لاتین کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان فصل8 ... خلاصه فصل 7 تئوری حسابداری بلکویی-- رعایت
آیت الله محمد یزدی از ۲۴ مرداد ۱۳۶۸ تا ۲۳ مرداد ۱۳۷۸ ریاست قوه قضاییه را برعهده داشتند . پس از ایشان آیت الله هاشمی شاهرودی از ۲۳ مرداد ۱۳۷۸تا ۲۳  مرداد ۱۳۸۸ رییس قوه قضاییه بودند.  شروع به کار آیت الله آیت الله آمای لاریجانی به عنوان رییس قوه قضاییه ۲۳ مرداد ۱۳۸۸بوده است . ابشان طبق روال باید تا 23 مرداد 1398 ریاست قوه قضاییه را بر عهده می داشتند .اما رهبر معظم انقلاب ایشان را در تاربخ ۹ دی ۹۷  به ریاست  مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضویت فقهای شو
این دومین "سرآغاز"ی ست که برای سایه می نویسم. اینجا ابتدائا 7 پست به خود دیده است که البته از آنجایی که من اعتقادی به پاک کردن و از بین بردن خاطرات ندارم، آنها را در قالب 7 پست در وبلاگ قبلیم ذخیره کردم. و حالا مثلا این اولین پستی ست که در اینجا می نویسم. امروز 4م مرداد است. برای در یک وبلاگ جدید نوشتن، دلایل خودم را دارم و از این بابت هم خوشحالم. اینجا مطلقا رنگ و بویی از 4 مرداد به قبل نخواهد دید. قلبم نسبت به دیروز و پریروز آرامتر است و من واقعا به
مسابقات رمضانیه۱۳۹۸
❇️ هفتمین دوره ی مسابقات رمضانیه بشرح زیر میباشد
حفظ قران
حفظ حدیث
تنیس براداران
مقاله نویسی
پرسش و پاسخبرادران
اذان برادران
تفسیر سوره حمد
نقاشی

❇ مسابقه حفظ قران
✳سطح ۱
کلاس دوم تا چهارم ابتدایی:
سوره ی مبارکه ناس تا زلزال
✳سطح ۲
کلاس پنجم تا هشتم :
سوره ی مبارکه زلزال تا اعلی
✳سطح ۳ کلاس هشتم تا دوازدهم :
سوره ی مبارکه اعلی نا نباء
نونهالان سوره های مبارکه کافرون تا ناس
عمومی:
✳سوره های مبارکه ملک یاسین واقعه
  کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی است تا بازی های به تعویق افتاده لیگ قهرمانان آسیا را از 11 تا 17 مرداد برگزار کند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «الاتحاد» امارات خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی است تا بازی های به تعویق افتاده لیگ قهرمانان آسیا را به جای برگزاری در هفته دوم آگوست(18 تا 24 مرداد) در هفته اول آگوست(11 تا 17 مرداد) برگزار کند.
این تصمیم AFC به دلیل حمایت از برخی لیگ های فوتبال غر
به صدایی دلخوشم
که مرا با نام کوچکم صدا می کند
که بی مضایقه
بی آنکه بفهمم
با لب های من شعر می گوید
در پیراهنم مرداد می شود
حتی در بوسه های من به ضریح
دخالت می کند
یحیی عنوان کتاب جدید محمد رضا برقعی بزرگواره و این سطور در اول کتاب خیلی به دلم نشست
بعد از مدت ها دلم برای اینجا و آدماش حسابی تنگ شد
خیلی با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره دلم راضی شد یه سری به اینجا بزنم
با دیدن آرشیو مطالب دوتا شاخ به بزرگی مارهای روی شونه ی ضحاک روی سرم در اومد . اخرین مطلب برای مرداد 98 بود و این یعنی من از مرداد 98 دیگه ننوشتم . اصلا باورم نمیشه ...
۱. Bonding time [+حیف هیکل به این قشنگیت نیس؟] [+ :*یهویی] + آب بازی با شلنگ:دی
۲. حس هوس کردن یه کتاب شعر با احساس [کسی پیشنهادی داره؟] + هوس ازین عینکا کردم که دور چشاش نی داره نوشیدنی دور میزنه توش:دی
۳. حس و حالم خیلی خوبه .. خدایا شکرت بابت همه این روزای خوب ♥ [ماشاالله]

شرکتهای خودرو سازی هرسال دهه آخر مرداد رو میرن تعطیلات تابستونی. ما هم که با خودرو سازا کار میکنیم از اول مرداد برنامه ریخته بودم که برم مسافرت و یه 10 روزی استراحت کنم. 
تا اینکه رسیدیم به 21 مرداد و هی منتظر بودیم بگن برید واسه خودتون ده دوازده روز عشق و حال کنید  و هیچ خبری از تعطیلی نبود :|
ایام عید قربان بود و آخر هفته فقط چهارشنبه روز کاری بود و افتاده بود بین دو تا تعطیلی، همکارا یکی دو تاشون یک روز قبل از عید رو مرخصی گرفتن تا شنبه . م
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
​​​​​​​

مقصد :مازندران-چالوس

شروع تور :16 مرداد 1398ساعت 19:00

مدت اقامت :2روز2شب

وسیله نقلیه محلی :نیسان

درباره سفر - تور جنگل و برکه دار چالوس
خدمات: نیسان لیدر محلی وسایل کمپ بیمه مجوز ورود به جنگل چای اتیشی عصرانه آب بازی بازدید و شنا در دریای خزر هیجان ۱شب کمپ در جنگل پیمایش رودخانه نیسان سواری بازی و سرگرمیهای متنوع در منطقه ای بکر

برای اطلاع از قیمت تور و ثبت نام ب
۱. رفتیم با دوس جونا خرید .. برا ماشین نخ و سوزن گرفتم که دوباره لباس شوهری ترکید یکاریش بتونم بکنم [لار♥] برا شوهری تفنگ آبپاش خریدم جهت اذیت و خیس کردن همکاران:دی
۲. ذرت مکزیکی + شیر موز شکلات پر ملات + یه عالمه آش رشته داغ با کشک فراوون 
۳. نعمت نفس کشیدن راحت
آغاز ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98
امروز مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 آغاز می‌شود و شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته اعلام شده است.

به گزارش ندای زرند، ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 از امروز 10 اردیبهشت آغاز می‌شود و روز دوشنبه 16 اردیبهشت 98 به پایان می‌رسد.

علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت
خبر خوب اینکه با تلاش پیوسته یکی از پنج هدف برای مرداد ماه رسیدم و تکمیل کردم!
بعد از N بار برنامه ریزی بالاخره گویا قلق کمی دستم آمده!
جا داره از سید جواد هم تشکر کنم ؛ چت های نصف شب کمک بزرگی بود برام:))

خبر چهارتای دیگه بزودی همینجا ان شاالله:)))

مقصد :لرستان-دورود

شروع تور :17 مرداد 1398

مدت اقامت :1روز1شب

درباره سفر - تور تنگه لی لی
خدمات: تیم عکاسی متفاوت سفر کن ۱وعده صبحانه متفاوت سفر کن ۱وعده عصرانه+پذیرایی شب نشینی کنار اتش و چایی ذغالی بیمه مسیولیت مدنی اتوبوس توریستی و مجهز مجوز آژانس گردشگری+مجوز تردد راهنمای کارت دار دوستان عزیز در این برنامه هزینه مینی بوس رفت و برگشت تا تنگه لی لی به عهده تور میباشد.

برای ا
سلام
ان شاالله از 25 تا 30 مرداد قصد سفر زیارتی مشهد مقدس داریم هر که دارد هوس مشهد الرضا بسم الله . . . 
هزینه سفر 280.000
برای اطلاعات بیشتر با آقای مفتاحی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان پسر شیراز تماس بگیرید:
09171063200
امشب و در همین لحظه عمیقا دلم میخواد دوستی رو داشتم که راحت و بدون فکر میرفتم تو صفحه چتش و مینوشتم...از هرچی که تو ذهنم میاد...متن آهنگایی که گوش میدم رو تیکه تیکه بنویسم براش و خیالم راحت باشه صبح که میبینه لبخند میزنه با دیدن اون همه پیام.
منتظرم عیال! مرخصی بگیره دوتایی بریم محمودآباد.
انقدر خوش سفر هست و چنان قوی و عمیق قوت قلب میده که کنارش هیچی کم نیست.
دوست هست اما دوستی از جنس خانواده.
* فقط وقتی گرمش بشه و گرسنه باشه اژدهای درونش میزنه بیرون. ولی همین آدم بخاطر من مرداد اومد قشم :))
نوری
پتروشیمی نوری درخصوص زمانبندی پرداخت سود
اطلاعات تکمیلی داد و پیرو اطلاعیه 9 تیر اعلام کرد: سهامداران حقیقی می
توانند از 20 مرداد با مراجعه به شعب بانک تجارت ضمن همراه داشتن شناسنامه،
کارت ملی و اعلام کد سهامداری بورس برای دریافت سود اقدام کنند.همچنین اشخاص حقوقی، صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری از یک شهریور ماه با
واریز سود به حساب بانکی معرفی شده (تکمیل فرم مشخصات شخص حقوقی)می توانند
سود را دریافت کنند.
پدرخش
درخشان تهران اعلام کرد
تور جیپ سواری تا ییلاق جواهردشت | 31 مرداد 17 مرداد

نام تور :تور 2 روزه جیپ سواری تا ییلاق جواهردشت | 31 مرداد و 17 مردادوسیله نقلیه: وسیله نقلیه: اتوبوس توریستی 44 صندلی

اقامت: خانه محلیتاریخ اجرا:31 و 17 مرداد 1398ساعت حرکت:  04:00ساعت بازگشت در تهران: 24:00محل حرکت رفت و بازگشت:میدان آرژانتین - خ احمد قصیر - نرسیده به خ 16 - رو به روی بانک توسعه صادرات
سهم ماهبان تور کلا 3 وعده غذایی : دو صبحانه و یک شام
خدمات: بیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + تو
تور جیپ سواری تا ییلاق جواهردشت | 31 مرداد 17 مرداد

نام تور :تور 2.5 روزه جیپ سواری تا ییلاق جواهردشت | 31 مرداد و 17 مردادوسیله نقلیه: وسیله نقلیه: اتوبوس توریستی 44 صندلی

اقامت: خانه محلیتاریخ اجرا:31 و 17 مرداد 1398ساعت حرکت:  04:00ساعت بازگشت در تهران: 24:00محل حرکت رفت و بازگشت:میدان آرژانتین - خ احمد قصیر - نرسیده به خ 16 - رو به روی بانک توسعه صادرات
سهم ماهبان تور کلا 3 وعده غذایی : دو صبحانه و یک شام
خدمات: بیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + ت
تحقیق کردم دیدم هیچ روزی به اسم روز مادر بزرگ نداریم. فک کردم وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

به این نتیجه رسیدم که 18 مرداد یا 9 اگوست رو به عنوان روز مادر بزرگ نام گذاری کنم.

همتون موظفید پست بذارید و تبریک ب
۱. Bonding time + خواب بغلی [- یه دل تنگی عمیـــــــق]
۲. ماکارونی + آش رشته+ چایی وانیل داغ که میرف تو رگام
۳. حموم آب داغ + ماسک پیل آف + شامپو هلث نوشن [ خیلی راضیم ازش هم خارش کف سرمو کم کرده هم ریزش معمول موامو خیلی کمتر کرده هم از جنس موام راضی ترم .. خدا برا سازندش نگهش داره]
Futsal Team Bagher Al-ulum
In the Velayat Cup - August 21, 2018
تیم فوتسال باقر العلوم 
در جام ولایت _ ۳۰ مرداد ماه ۹۷
#سجاد_خلوصی
#ابوالفضل_بابایی
#ابوالفضل_التافی
#سید_حسین_نورایی
#رضا_بهلولی 
#امیر_حسین_حیدری
#محمد_طاها_صید_محمدی
#ابوالفضل_علیمحمدی
#احمد_صید_محمدی
#سید_علی_نورایی
قیمت بیت کوین زیر ۱۰,۰۰۰ دلار!    مرداد ۲۴, ۱۳۹۸/۰ نظرها/در اخبار, اخبار بیت کوین /توسط طهمورثارز دیجیتال بیت کوین که در ماه جاری برای چند بار موفق به شکست سطح ۱۲,۰۰۰ دلار شده بود، این بار به محدوده زیر ۱۰,۰۰۰ دلار رسید. بزرگترین ارز دیجیتال دنیا آخرین بار در تاریخ ۳۱ جولای ( ۹ مرداد ) به محدوده زیر ۱۰,۰۰۰ دلار رسیده بود.
چندی پیش با توجه به شرایط تجاری میان آمریکا و چین و تنش‌های سیاسی بین  این دو ابر قدرت، تحلیل گران بسیاری روند قیمت این ارز دیج
درسته که خیلی همه چیز گرون شده
مخصوصا دلار و کلا ارز 
ولی من یکی باید شکرگزار باشم
مرداد پارسال یک سفر رفتم
بهمن ماه یک سفر دیگه
و هفته گذشته هم یک سفر
تازه داریم برای سفر شمال مرداد ماه هم برنامه ریزی می کنیم اگر تا اون موقع سیل ما یا شمال رو نبرده باشه :دی
وقتی به این سه تا سفر فکر میکنم می بینم لزومی نداره این همه حرص بخورم که چرا همه چی گرون شده و مسئولان چقدر بی عرضه و به شدت بی شعور هستند
مشکل اصلی من اینه که با سختی و بزرگترین گرفتاریا برای
مسابقات  رمضانیه۱۳۹۸
❇️ هفتمین دوره ی مسابقات رمضانیه بشرح زیر میباشد
حفظ قران 
حفظ حدیث 
تنیس  براداران
مقاله نویسی
پرسش و پاسخبرادران
اذان برادران
تفسیر سوره حمد
نقاشی

❇ مسابقه حفظ قران
✳سطح ۱
کلاس دوم تا چهارم ابتدایی:
سوره ی مبارکه ناس تا زلزال 
 ✳سطح ۲
کلاس پنجم تا هشتم :
سوره ی مبارکه زلزال تا اعلی
✳سطح ۳
 کلاس هشتم تا دوازدهم :
سوره ی مبارکه اعلی نا نباء
نونهالان سوره های مبارکه کافرون تا ناس
عمومی:
✳سوره های مبارکه ملک یاسین 
دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد

دانلود فایل

دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد :: دانلود کتابketabdownloadpdf1.blog.ir › دانلود-کتاب-مهندسی-محی...دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد - قطره https://www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-مهندسی-محیط-زیست-دکت... ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب مهندسی محیط ...
مهندسی محیط زیست ( تصفیه آب و فاضلاب ) - بانک کتاب ...yektabook.com › product › مهندسی-محیط-زیست-تصف...مهندسی محیط زیست ( تصفیه آب و فاضلاب ) نویسنده: ه . س .
انقدر تابستون زود و شلوغ پلوغ گذشت که میشه گفت اصلا تابستون نبود.
از اولش و امتحانا و ماه رمضون. بعد از اون تا 9 مرداد پروژه. عمل مامانبزرگ و دختردایی جدید. سفر آدمای مختلف به تهران و میزبان و تورلیدر بودن من. بدبختیای خاص خوابگاه. سمینار و صب تا شب کتابخونه رفتن. خونه و رنگ و بنایی. الانم که انتخاب واحده و از شنبه بعد هم کلاسا :|
۱. Bonding time [+دلم یچی خفن میخوا] [- ما زن و شوهریم خدایی .. مغزامون عین همه:دی♥]
۲. آرایشگاه رفتم شلیل شدم .. ازین بافت کف سریا زدم + سرم موی دوفاز cerita گرفتم [الکتریسیته مو رو میگیره که موخوره نزنه] + لاک قرررررمز [عاشق ناخونام شدم -_-] + دو تا لباس خانومانه برا خودم گرفتم .. شب شوهری اومد دیدم دوتا ام اون برام کادو گرفته:دی [ماچ ب کلت شوهری:*]
۳. کتلت 
۱. اپ any.do رو دان کردم ازیناس که برنامت اینارو توش میزنی [خیلی سریع و راحت و سادس .. می ارزه امتحانش بنظرم]
۲. دسکش خواهری ب دلم نمی نشس ..طرحشو عوض کردم حسم بهتر شد اصن ..حست که خوب باشه بافتنی سریع تر بالا میره [قابل توجه نیلی :دی]
۳. کباب تابه ای با فلفل ریز + چایی وانیل عزیزم با گز 
24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود
 مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت : 24 کاروان حدود سه هزار و 500 زائر حج تمتع امسال از این استان به سرزمین وحی اعزام می شود.
24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود
 محمود عرب نژاد با بیان اینکه زائران سرزمین وحی استان کرمان امسال مدینه قبل هستند افزود: طول مدت اقامت زائران 27 تا 41 روز و میانگین 35 روز است.
وی تاکید کرد: پروازهای کرمان به حج تمتع امسال از 17 تیرماه در کشور آغاز می شود و تا 12 مرداد ادامه دارد.

What is HBW hardness?BHN is designated by the most commonly used test standards (ASTM E10-14 and ISO 6506–1:2005) as HBW (H from hardness, B from brinell and W from the material of the indenter, tungsten (wolfram) carbide). In former standards HB or HBS were used to refer to measurements made with steel indenters.

ورق ضد سایش
آدرس : تهران - بازار آهن شاد آباد - بلوک مرداد شمالی پلاک 189
تلفن : 02166672010
خب این کتاب تموم شد نوشتهٔ فیودور داستایفسکی ،ترجمهٔ احد علیقلیان ، نشر مرکز. 
اصلا نمیدونم چجوری بگم انگار اون داستانو زندگیرو واقعا تجربه کردمو فقط یه کتاب برام نبود. حتی یه جاش گریه ام گرفت. یه جاهاییشم احساس میکردم دیگه توضیحات اضافه است انگار حوصلمو سر میبرد شاید چون عجله داشتم ببینم چی میشه. خلاصه که همین. کاش جلدشم از این سفتها نبود گالینگور میگن؟؟ پدرم درومد سر خوندنش نمیدونستم چجوری دست بگیرم یعنی میدونی ادم که همش رو میز نمیخونه.
روز آخر مدرسه ها امسال؛ یازده تیر ماه بغضم گرفت. تک تکشون رو بغل کردم. آخرین نفر پرنیا بود که گریه م گرفت وقت رفتنش...چهارشنبه 9 مرداد بود. داشتم لیست حضور غیاب پر میکردم یکباره کسی از پشت بغلم کرد. برگشتم دیدم الهام بود و کنارش تینا و پرنیا و حانیه و آتنا و مهرناز و بقیه... گفتن خانوم دیدین یک ماه نشده برگشتیم. دلم پر از نور شد با دیدنشون.
شهریور یا مرداد بود؛ حرف زدیم...گفت من دل نازک نیستم اما آشفته شدم.
گفتم ببخشید باعث آشفتگی شما شدم.
جواب داد: این همه آشفته حالی این همه نازک خیالی ای به دوش افکنده گیسو از تو دارم...
صبح خواستم اسکرین شات این پیامش رو براش بفرستم.
گفتم تحمل دلتنگی درد داره؛ چرا دردش رو بی حاصل کنم. بگذار عبور کنه ازین روزها...
در نگاهت خود به ظاهر مرد کردم
من در درونم آن نباید کرد ، کردم
دانسته بودم بی توبودن مرگ حتمیست
دانستن بی دانشم را سرد کردم
تا در خودم عادت کنم حرفی نگفتم
رفتی و از قلبم خودم را ترد کردم
من همچو زخمی ها پرانم را گشودم
هی ضربه خوردم هی برایت درد کردم
گفتم که آبان می رسی مرداد رد شد
برگان سبزی را که دیدم زرد کردم
آخر شب جشن دانش آموختگی که بازار عکاسی داغ بود اتند ارتوپدی جآن جآآنانم اومد طرفم و خودش رو جا داد توی قاب دوربین و گفت یه عکس با خانم دکتر گلسا بگیریم که اینترن درسخونی بود،ارتوپد هم که میخواد بشه دیگه واقعا باید باهاش عکس بگیریم...پروانه های صورتی که از اون شب هنوز دارن دور سرم میچرخن رو میبینین?

*تازه الان متوجه شدم سر نوشتن عنوان پست قبل چه گافی داده بودم...آخه مرداد?!!آخه سوم?!!!مای گاد!
ثبت نام و منابع و زمان برگزاری  آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم مدارس تیزهوشان 
تاریخ ثبت نام:
از شنبه 12 مرداد تا پنجشنبه 17 مرداد
ثبت نام از طریق سایت:
hoosh8.medu.ir
زمان آزمون:  جمعه 8 شهریور
راس ساعت 9 صبح
هزینه  ثبت نام: 28 هزار تومان
شرایط ثبت نام:
معدل سالانه پایه هفتم 19 و بالاتر
مواد امتحانی:
1- هوش و استعداد تحلیلی
60 تا سوال در مدت  60 دقیقه
2- استعداد تحصیلی شامل
40 تا سوال با  50 دقیقه زمان
(از کتاب های درسی پایه هفتم):
الف- قرآن و معارف ا
زندگی رنگ خودش را دارد. هر روز طلوع و غروب خورشیدش را به ما زمینیها نشان میدهد..  
باید به این زندگی در جریان گفت:   تو که خسته نمیشی..  ولی حواست باشه عمر مارو خیلی داری زود میگذرونی! 
البته جای تشکر هم داره که داره میگذره..   ولی گاهی تلخ که با هیچ عسلی نمیشه خوردش و فقط باید تحملش کرد..  
آهای زندگی روزهای خوب و شیرینت کجا جا مانده است..!؟ 

Hardox® 500 is a bendable and weldable abrasion-resistant steel, with a nominal hardness of 500 HBW. Suitable for applications that demand higher wear resistance. Hardox® 500 increases payload and increases service life while maintaining good processability and toughness.

ورق ضد سایش
عنوان مقاله : نور در عهد جدید و قرآن مجید (با تاکید بر روایات و تفاسیر عرفانی)
موضوع : عقائد دینی
نویسنده: دکتر محمودرضا اسفندیار + نفیسه علی پور منزه
انتشار در : نشریه مطالعات تاریخی قرآن و حدیث
تاریخ دریافت: 04 مرداد 1396، تاریخ پذیرش: 04 مرداد 1396

نوع مقاله: پژوهشی
فرمت : pdf
تعداد صفحات : 28
چکیده : 
ادامه مطلب
موضوع : چارچوب شناسی بخش های تخصصی (1)
             بخش تحقیقات پیشرفته فرهنگی  
سخنران : سید محمد
تاریخ : 12 مرداد 98
زمان : ساعت 21:30
محل : کرج - خیابان شهید بهشتی - بعد از سه راه گوهر دشت - دهقان ویلای اول - صحن اصلی مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام
پیش نوشت: امروز که وبلاگم را باز کردم متوجه شدم که اولین مطلبم را اینجا 25 تیرماه 97 بارگذاری کردم. اما من همیشه فکر میکردم اولین مطلبم مربوط به مرداد ماه است. پس امروز ناگزیر یک ماه از اولین سالروزی چاردیواری من میگذرد.
سیزده ماه پیش درست در همین ساعات
ادامه مطلب
Knives. Knives for granulating in Hardox® wear plate always make the cut. With ideal hardness and toughness properties, knives in Hardox® are more durable, help to lower your knife replacement costs and optimize machine productivity compared with conventional knife materials.
ورق ضد سایش

یک حسابدار در طول سال مالی رویداد های مهمی برای ثبت وتنظیم و ارسال این مطالب دارد.
اولین رویداد مهم برای یک حسابدار ارسال لیست بیمه  اسفندو لیست عیدی کارکنان از سال مالی قبل در پایان فروردین سال جاری می باشد .
رویداد بعدی ارسال اظهارنامه ارزش افزوده زمستان در پایان فروردین می باشد.سپس ارسال معاملات فصلی در 15 اردیبهشت می باشد.
لیست بیمه مربوط به هر ماه یکماه بعد ارسال می گردد. یعنی درپایان ماه اردیبهشت بیمه فرودین تنظیم و ارسال میگردد.
درپ
دارم فکر می‌کنم که هیچ‌کس من رو نمی‌فهمه و زودتر دلم می‌خواد یکی پیدا شه که وقتی دارم باهاش حرف می‌زنم تاییدم کنه،ادامه بده و وسط صحبت‌هام حرف بی‌ربط نزنه یا نره یا خداحافظی نکنه.
+ ۴ مرداد بسیار روز عجیبی بود،کلیدواژه‌های روزی که گذشت،آتش‌نشانی،بهت‌زدگی و دیدن بچه‌ها باشه.
لیلا اوتادی،بازیگر سینما و تلوزیون
مجله زیبا - لیلا اوتادی دانش‌آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد . لیلا متولد 14 مرداد 1362 در شمیرانات بازیگر و شاعر است - mziba.ir
بورس پرس: در جریان معاملات 14 آذر بود که شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی سینا وابسته به بنیاد مستضعفان برای چهارمین بار بعد از 20 تیر ، 7 و 27 مرداد سال جاری بلوک 51.13 درصدی گلوکوزان را عرضه کرد و بالاخره قادر به فروش این بلوک مدیریتی شد. این بلوک شامل بیش از 102 میلیون و 268 هزار سهم غگل بود که به قیمت پایه هر سهم

ادامه مطلب
فردا یک شنبه ، 20 مرداد و 9 ذی الحجه روز عرفه هست .. از روزها و یا بهتره بگم اعیادی که خدا سفره رو برای ما بنده ها پهن کرده تا از بخشش و رحمتش حسابی استفاده ببریم !
فضیلت هاش از شب قبلش شروع می شه و تا پایان روز همچنان ادامه داره ؛ یه سری اعمال داره که اگر تمایل به انجام اونها داشته باشید ، لیست پایین می تونه کمکتون کنه !
ادامه مطلب
«حسن قاسمیان» معاون خدمات شهری و فضا زیست شهردار منطقه۱۷درخصوص اجرای طرح فوریتی نظافت، پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری شبکه حقیقی و فرعی جمع آوری آب های سطحی منطقه گفت: «اجرای این طرح از اواخر مرداد آغاز شده است و زمان حال مراحل پایانی را سپری می کند.» قاسمیان گفت: «تا پایان این طرح همگی نهرها، کانال ها و فضای اطراف هر جسمی های محدوده نواحی ۳گانه منطقه۱۷لایروبی و پاکسازی خواهد شد.»
متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که در سال ۹۸ که در آزمون این مقطع که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده شرکت نموده اند، می توانند از امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه تاساعت ۲۴ روز شنبه ۵ مرداد ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند
دقیقا توو تاریخ ١٥ مرداد ٩٣ چیزی نزدیک به پنج سال پیش نوشته بودم "که بهت مشکوکم و حس آشنایی بهم میگه همه حرفا و کارا و ادا اصولات فیلمه". و چه جالب که بهم ثابت کردی درست فکر میکنم و نذاشتم بشم مترسک و عروسک خیمه شب بازی مسخره بازیای تو
مرسی ازت که عذاب وجدان ندارم
مرسی که نیستی
امروز واسه امریه رفتیم و ظرفیتشون تکمیل بود، به چند جای دیگه ارجاع دادن الان. و واسه همین کافه نرفتم.
دیشب هم خوابم نبرد و اون 3 ساعت از کف رفت.
صفحه ی 400 طبل حلبی ام و کماکان راضی نیستم ازش. 400 صفحه ی دیگه هم مونده.
واسه فردا برنامه ای ندارم، حتی در این حد که: "مسواک بزنم، کتابو ادامه بدم" ...
الانم میخوام با یه ملاتونین برم به استقبال خواب.
بامداد نوزده تیر، یازده روز مانده به مرداد.
ما مـرداد ماهیا از اوناشیم که :↜اگه یـِــه قَـدَم↝بَرامونْ بَرداری.. ➜
بَرات ⇚دَربَســت⇛ میگـیریم.. بِرِســے بِـــه خواســـتـِـه هات :)
مرداد ماهی همونیه که وقتی خیلی بهش نزدیک میشی  نمیتونی باور کنی این همون ادم مغروریه که ازدور میدی :)
پ.ن : این  دو تا جمله رو کاملا تایید میکنم :) کاملا !
پ.ن 2:من زیاد از تولد گرفتن خوشم نمیاد :( یعنی خنثی ام :/ حس خاصی ندارم :) اگه کادو باشه خوبه ! اگه کتاب باشه خوب تره :)
من از کادو خوشم میاد :) اما از جشن و مخلفات
شهریور ماه امسال ۲ هزار و ۸۵۵  واحد مسکونی در تهران معامله شد. قیمت خرید مسکن و  تعداد معاملات می گوید  میانگین سهم هر واحد، کمی بیش از یک میلیارد تومان است.

باور این خبر شاید کمی دشوار باشد اما گردش مالی مسکن در شهریور امسال نشان می‌دهد که قیمت خرید مسکن در تهران به طور میانگین یک میلیارد و 30 میلیون تومان است یعنی برای خرید یک واحد مسکونی همین میزان پول لازم دارید.
به گزارش مجله دلتا با افت چشمگیر تعداد معاملات مسکن در چند سال گذشته، در م
فروردین ....وانت
اردیبهشت...سانتافه
خرداد........خر مش قربون
تیر ..........مرسدس بنز
مرداد.........لندکروزر شاسی
شهریور.......پورشه
مهر............مازراتی
آبان............پراید
آذر............ ﺎﻭ ﻏﻼﻡ ﻋﺒﺎﺱ
دی............. شورلت امریکایی
بهمن........... فضاپیما
اسفند.........نیسان آبی
علت پخش نشدن برنامه نود از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
90 پخش نمی شود؛ فردوسی پور علت پخش نشدن 90 را توضیح داد
به اخبار ایلنا سر روزهای پیش اخبار پخش نشدن نقشه نود بازتاب‌هایی به دنبال داشت و سر پایان عادل فردوسی‌پور اخبار کرد که نود تعطیل نشده و او. نظر ۹۰ به هدف دومین هفته متوالی از تلویزیون ایران پخش از ۲۸ مرداد ۱۳۷۸ نخستین بر است که این نظر سر روند برگزاری رقابت‌های لیگ.
ادامه مطلب
امروز اصلا روز عادی ای نبود! ولی دلم نمیخواد ازش بنویسم. دلم میخواد هر چیزی که دیدم و شنیدم مثل بقیه روز های بی نام و نشان فراموش بشه و فقط یک اسم ازش بمونه. از نظر خوندن علوم پایه هم از اون روزایی بود که اصلا نمیدونم چه طوری و با چه کیفیتی بودم! کمیتی که 4 ساعت و نیم خوندم. الان ساعت 11 عه ولی دلم میگه بس کن دیگه نخون. نمیخونم دیگه. کلنی روزای بهتر زیاد داشتم. فردا بشه زودتر.برم فیلم ببینم.--هففففف منم که اندازه سر سوووزن عوض نمیشم:)))
با سلام و احترام
تمامى دانشجویانى که قصد دفاع در شهریور ٩٨ را دارند ( با هماهنگى و اجازه اساتید راهنما مربوطه) مى توانند تا ٢٥ مرداد در زیر این پست با ذکر نام، نام خانوادگى، عنوان پایان نامه و اسامى اساتید راهنما و مشاور اعلام آمادگى بفرمایند. در ضمن فرم هاى قبل از دفاع را تکمیل نموده، بین تاریخ ١ شهریور تا ٦ شهریور تحویل پژوهش نمایند. 
موفق باشید 
سی‌ام مرداد 1313، استفاده از لقب‌های گذشته با تصویب قانون مدنی، منسوخ و انتخاب نام خانوادگی برای تمامی تبعه‌های ایران اجباری شد.85 سال از زمان اجبار به‌کارگیری نام خانوادگی برای اتباع ایرانی به دستور رضاشاه می‌گذرد. پیدایش نام خانوادگی به حدود 2850 سال پیش از میلاد مسیح و برای خاندان‌های مهم و سرشناس چین باستان بازمی‌گردد.

ادامه مطلب
{به نام خدا}(( مسابقه ی کتابخوانی نور ))به اطلاع تمامی عزیزان میرسانیم،مهلت ثبت نام در مسابقه ی کتابخوانی ، مسجد امام حسین(ع)سده لنجان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۸ می باشد.**اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر****مبلغ ثبت نام،1000تومان می باشد**مکان ثبت نام:کتابخانه ی مسجد امام حسین(ع)ساعات مراجعه:ساعت16تا20تلفن تماس:03152437650اطلاع بیشتر در وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
به گزارش مجله تفریحی چفچفک به نقل فتو کده : مسعود کرامتی تهیه کننده، کارگردان و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. او متولد 9 مرداد 1335 در محله حشمتیه تهران، فارغ‌ التحصیل هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.
ادامه مطلب
۱. Bonding time [سرزده] [:کبودی گگورم] [:کوالای کرم ریز]
۲. با خانواده شوهری زدیم بیرون رفتیم پارک + ممنی دس برادرشوهرجانو ول کرد اومد دس منو گرف:افتخار + کربن:دی + قایق پرشی و ازونا که رو تیوپ ولت میکنن پق میری هوا میفتی رو ازون بادیا + ته دیگ سیب زمینی + [× بقیه غذا ـم تو بخور پشمال جان -پلنم همینه +:میخنده یجوری که چشمای قشنگشم میخنده -:قند تو دلم آب میشه] + قر دادن نامحسوس تو ماشین:دی
۳. اولین کلم پلو ـمو پختم و موفقیت آمیز بود:دی [نکتش اینه کلم ها از آنچه فک

What is the difference between ar400 and ar500?Harder steel target surfaces resist pitting better than softer surfaces. For our purposes the Brinell Hardness scale (HB) is used for relative hardness. ... While the difference between mild steel and AR400 is pretty significant, the difference between AR400 and AR500 is less so, but still notable

ورق ضد سایش
کاوشگر خورشیدی پارکر(Parker)
که اولین و بزرگترین پیشرفت بشر برای شناخت یک ستاره از نزدیک است در تاریخ
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ عازم خورشید شد و تاکنون به موفقیت‌های شگرفی دست یافته است
که همراه با شکستن رکورد سریع‌ترین ساخته دست بشر و نزدیکی به یک ستاره،
شناخت ما از خورشید را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده است.

ادامه مطلب
کاوشگر خورشیدی پارکر(Parker)
که اولین و بزرگترین پیشرفت بشر برای شناخت یک ستاره از نزدیک است در تاریخ
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ عازم خورشید شد و تاکنون به موفقیت‌های شگرفی دست یافته است
که همراه با شکستن رکورد سریع‌ترین ساخته دست بشر و نزدیکی به یک ستاره،
شناخت ما از خورشید را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده است.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها